החנקן הינו גז אינרטי- זאת אומרת שאינו יוצר בעירה- ואשר מהווה 78% מנפח האוויר שאנו נושמים. החנקן משמש כיום בעיקר לניפוח צמיגי מטוסים, משאיות כרייה, ומכוניות מרוץ מאחר והוא מאפשר שמירה על לחצי ניפוח תקינים וקבועים.

 

תרונות הניפוח בחנקן- הפחתת צריכת דלק, שמירת חיי הצמיג, שמירה על הסביבה והפחתת פליטת CO2 ושיפור שליטה ותפקוד הרכב

אבל מה לא בסדר בסתם אוויר רגיל?

עם התקדמות הטכנולוגיה והמחקר בתחום הרכב, התברר כי שימוש באוויר אינו בהכרח הדבר הטוב ביותר שניתן להציע לשמירה על צמיגי הרכב ולחסכון בכסף.

לאוויר ישנן מספר חסרונות:

1. חמצון הגומי של הצמיג בשל החמצן אשר באוויר- החמצון גורם להתפרקות הגומי, פוגע בשסתום וגורם לירידת לחץ אוויר, עד כדי איבוד של 2PSI בחודש.

2.  החלדת רשת הפלדה בצמיג ובסיס השסתום. ברכבים בעלי מערכת בקרת לחץ אוויר בצמיגים (שסתומי TPMS) יכולה להפגע בשל כך פעולת החיישנים!

3. חמצן הינו חומר בעירה דליק, אשר מתחמם בקלות ויכול לגרום להתלקחות של הצמיג בעת נסיעה. 

4. פגיעה בתפקוד הצמיג- התחממות האוויר בצמיג בגללל החמצן והלחות שבאוויר, גורם לתנודות פנימיות בלחץ האוויר בצמיג וכתוצאה מכך משתנה ונפגע התפקוד שלו.

 

אז כמה עולה עולה למלא חנקן בצמיגים?

המחיר למילוי חנקן הוא ממש לא יקר- רק 150 ש"ח ! 

אצלנו בצמיגי פרונט יוסף אנחנו לא עומדים בפיתוי לתת לכם הנחה, אפילו שאנחנו היחידים בכל האיזור המציעים שירות מילוי חנקן בצמיגים

בקניית ארבעה צמיגים לרכב, תקבלו מילוי חנקן לשנה ב100 ש"ח בלבד!

מאחר ואת מילוי החנקן יש לבצע כל 3 חודשים (לעומת כל חודש במילוי אוויר רגיל) תוכלו להגיע כל שלושה חודשים במשך שנה ולמלא חנקן ללא תוספת מחיר.

 

איזה שירות נהדר!

Tagged Under

שעות פעילות

שעות פעילות:
ימים א-ה: 7.30-18.00
יום ו': 7.30-13.00
שירותי החילוץ פעילים בימים א-ה- 24 שעות בימימה ובימי ו' עד 13:00

דרך לוד 5 אור יהודה